[su_frame align=”left”]ثابت‌قدم - نشست خبری شهردار رشت[/su_frame]

دیارمیرزا نوشت: شهردار جوان رشت صدور ابلاغیه‌ای خطاب به مدیران شهرداری در خصوص انتخابات سال آینده شوراها بار دیگر نشان داد که در برخورد با سواستفاده ابزاری از امکانات شهرداری به نفع یک جریان خاص ثابت‌قدم است.

یکی از اتهامات همیشگی مخالفان شهردار رشت این بوده که آنها همواره شهرداری را به سیاسی کاری متهم کرده‌اند اما ثابت‌قدم در دوران تصدی‌گری خود بر شهرداری رشت بارها اعلام کرد که با هرگونه سیاسی کاری مخالف است. شهردار جوان رشت این بار با صدور ابلاغیه‌ای خطاب به مدیران شهرداری در خصوص انتخابات سال آینده شوراها بار دیگر نشان داد که در برخورد با سواستفاده ابزاری از امکانات شهرداری به نفع یک جریان خاص ثابت قدم است.

در نامه شهردار رشت که رونوشت آن به مقامات ارشد سیاسی گیلان نیز ارسال شده آمده است: معاونین محترم، مدیران محترم مناطق، سازمان‌ها و ادارات تابعه شهرداری رشت با سلام احتراماً بدینوسیله اعلام می‌دارد حسب این مکاتبه و جهت جلوگیری از شائبه استفاده ابزاری یا هرگونه بهره برداری روانی و تبلیغی کلیه معاونین و مدیران شهرداری رشت که قصد حضور در انتخابات شوراهای اسلامی سال آینده را دارند، حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۰ می‌بایست از سمت سازمانی فعلی (پست مرتبط) استعفا دهند. بدیهی است در صورت عدم رعایت موضوع فوق امکان پذیرش استعفا پس از این تاریخ میسر نمی‌باشد. مراتب جهت اطلاع و اقدام لازم ارسال می‌گردد.

[su_frame align=”center”]ابلاغیه تاریخی شهردار رشت برای جلوگیری از شائبه استفاده از امکانات شهرداری در انتخابات[/su_frame]