آپدیت جیمیل با امکانات جدید از راه رسید

جیمیل

رشت رویایی- طراحان جیمیل برنامه همراه و تحت وب دسترسی به این خدمات پست الکترونیک را به روز کرده‌اند تا دسترسی به فهرست تازه‌ترین رویدادها، خبرنامه‌های مختلف و لینک‌های ذخیره شده کاربران را تسهیل کنند.

در ماه‌های اخیر با رونق استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌رسان موبایلی مانند تلگرام و واتس آپ گرایش به استفاده از ایمیل برای تبادل پیام کمتر شده و لذا گوگل قصد دارد به هر نحوی که شده کاربران را به استفاده از خدمات پست الکترونیک خود ترغیب کند.

کاربران با استفاده از قابلیت رویدادها در جیمیل می‌توانند تمامی ایمیل‌های مرتبط با یک رویداد را مشاهده کنند. با این به‌روزرسانی کاربران می‌توانند تحولات مربوط به یک رویداد خاص را مشاهده کنند. با این کار افراد دیدی جامع در مورد فرایندهای در حال وقوع پیدا می‌کنند.

تحول دیگر امکان مشاهده کامل خبرنامه‌ها یا پیش‌نمایش آنهاست. در محیط اینباکس جیمیل کاربران به پیش نمایشی از محتوای ایمیل‌ها و خبرنامه‌ها و محتوای موجود در آنها دسترسی خواهند داشت که تا به حال ممکن نبوده است. آخرین تغییر جیمیل هم امکان ذخیره‌سازی و به یادآوردن لینک‌های در درون ایمیل‌هاست که تغییری ساده ولی کاربردی در رقابت با برنامه‌های پیام‌رسان تلقی می‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz