رشت رویایی- ساختمان کلانتری سایت مسکن مهر رشت راه افتاد.

کلانتری مسکن مهر رشت با حضور مدیران ارشد استان و نیروی انتظامی به بهره برداری رسید.

در این مراسم، علی خاوری مدیر کل راه و شهر سازی گیلان با اشاره به تاکیدات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر فراهم کردن خدمات عمومی در حوزه های مختلف برای ساکنان مسکن مهر گفت: در راستای تامین امنیت شهروندان و ارتقاء سطح رضایتمندی آنان، یک باب کلانتری انتظامی برای رفاه مردم احداث و در اختیار نیروی انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: این ساختمان در زمینی به مساحت دو هزار و ۳۶۰ متر مربع و با زیربنای ۴۷۶ متر مربع به صورت اسکلت بتنی در دو طبقه با به کار گیری اخرین فناوریهای نوین صنعتی سازی و اخرین مباحث مقررات ملی ساختمان احداث شده است و سیستم سرمایشی و گرمایشی آن  به وسیله اسپلیت و پکیج تامین شده است.

 مهندس خاوری با اشاره به گسترگی سایت مسکن مهر رشت تصریح کرد: درسایت ۴۰۰ هکتاری مسکن مهر رشت به جهت گستردگی آن و پیش بینی سکونت بیش از ۳۰۰ هزار نفر در این سایت می طلبد برای تامین  امنیت آن، احداث این کلانتری در اولویت کاری قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اعتبارات هزینه شده برای احداث ساختمان این کلانتری بیان کرد: برای احداث ساختمان ومحوطه سازی این مرکز اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار میلیون ریال از منابع داخلی وزارت راه و شهرسازی  هزینه شده است و به زودی نیروی محترم انتظامی فعالیت خود را در این مرکز جهت خدمت به مردم شریف ساکن در این منطقه رسماً آغاز خواهد کرد.