آقایی مهاجم سپیدرود در لیگ دسته یک

سهیل حق‌شناس

رشت رویایی- سهیل حق‌شناس، بازیکن کهنه‌کار و با تجربه سپیدرود رشت با سه گل زده در دو هفته ابتدایی لیگ صدرنشین جدول مردان گل لیگ دسته یک است.

به گزارش ورزش سه، محمد عباس زاده، مهاجم اسبق نساجی که با این تیم آقای گل لیگ یک شده بود و در مقطعی پیراهن پرسپولیس را هم پوشید پس از چند سال مجدداً پیراهن تیم سابقش را پوشید. عباس زاده در بازگشت به لیگ یک پرفروغ و آماده نشان داد. کاپیتان نساجی در دیدار با نفت مسجد سلیمان هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا هم خودش را ۲ گله کند و هم نساجی اولین بردش را جشن بگیرد.

حمید کاظمی که فصل قبل با پیراهن نساجی آقای گل لیگ یک شده بود در تیم خونه به خونه هم روند گلزنی اش را ادامه داد. کاظمی با زدن دو گل از همین شروع لیگ اسب خود را برای کسب مجدد آقای گلی لیگ زین کرده و قطعاً برای حفظ عنوانش رقابت سخت و نزدیکی با محمد عباس زاده، سهیل حق شناس و … خواهد داشت.

در دو هفته ی سپری شده لیگ یک ۴۴ گل از روی خط دروازه ها عبور کرده است که تقریباً آمار خوبی در شروع لیگ محسوب می‌شود.

در هر ۹ بازی هفته اول شاهد عبور توپ از خط دروازه ها بودیم اما در هفته دوم تنها یک بازی (ملوان – راه آهن) بدون گل به پایان رسید و در ۸ مسابقه شاهد گلزنی تیم‌ها بودیم.

در دوهفته ایی که پشت سر گذاشته ایم ۱۶ تیم از ۱۸ تیم حاضر در این رقابت ها در گلزنی سهیم بوده اند اما تیم های راه آهن تهران و استقلال اهواز که فصل قبل از لیگ برتر سقوط کرده و در این فصل در دسته یک برای صعود به لیگ برتر تلاش می کنند تاکنون موفق به گلزنی نشده اند.

۳ گل:
سهیل حق‌شناس (سپید رود رشت)

۲ گل:
حسین احمدلو، حسین مددی (آلومینیوم اراک)
امیر میر بزرگی (اکسین البرز)
حمید کاظمی (خونه به خونه بابل)
محمد عباس زاده (نساجی مازندران)

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz