[su_frame align=”left”]افتتاح پارک و فضای مکث مجتمع مسکونی پارس خزر - مهر ۱۳۹۵ - محمدتقی عبدالهی[/su_frame]

رشت رویایی- مدیر منطقه ۵ شهرداری رشت گفت: با آغاز عملیات تعریض جاده لاکان بزرگ‌ترین خواسته شهروندان ساکن مسیر جاده لاکان محقق می‌شود.

محمدتقی عبدالهی توضیح داد: این پروژه که با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال و با هدف تسهیل در عبور و مرور و ایمن‌سازی این مسیر پرتردد و مهم در سفرهای درون و برون‌شهری آغاز گردیده است، با همت عالی پرسنل زحمتکش منطقه ۵ شهرداری رشت و بهره‌مندی از پتانسیل‌های موجود اجرا خواهد شد. و امید است با پشتکار و همدلی پیمانکار و کارکنان درگیر و مساعد بودن شرایط جوی تا پایان دی‌ماه این پروژه به بهره‌برداری برسد.

او افزود: در تمامی ملاقات‌های مردمی با ساکنین محلات مسیر جاده لاکان، اجرای این پروژه در خواست اصلی شهروندان بوده است. وی ادامه داد وجود شهرک‌های مسکونی متعدد و مراکز دانشگاهی و همچنین شهرک صنعتی رشت در این مسیر باعث افزایش بار ترافیکی مسیر شده با این وجود جاده قدیمی با عرض کم و پیچ‌های خطرناک فاقد شانه خاکی و همچنین آسفالت نامطلوب جوابگوی این مقدار تردد نمی‌بود و در موارد زیادی شاهد سوانح رانندگی در سنوات گذشته بودیم.

عبدالهی در پایان گفت: لزوم اجرای این پروژه از دغدغه‌های شخصی بنده به عنوان یه شهروند نیز بود که بحمدالله با پیگیری‌های انجام شده توسط آقای دکتر ثابت‌قدم شهردار محترم و محبوب رشت این امر محقق گردید تا پاسخی به مطالبات به حق شهروندان محترم منطقه پنج باشد.

[su_frame align=”center”]آغاز عملیات تعریض جاده لاکان رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آغاز عملیات تعریض جاده لاکان رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آغاز عملیات تعریض جاده لاکان رشت[/su_frame]