مدیر منطقه ۵ شهرداری رشت خبر داد:
آغاز عملیات تعریض جاده لاکان رشت

افتتاح پارک و فضای مکث مجتمع مسکونی پارس خزر - مهر ۱۳۹۵ - محمدتقی عبدالهی

رشت رویایی- مدیر منطقه ۵ شهرداری رشت گفت: با آغاز عملیات تعریض جاده لاکان بزرگ‌ترین خواسته شهروندان ساکن مسیر جاده لاکان محقق می‌شود.

محمدتقی عبدالهی توضیح داد: این پروژه که با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال و با هدف تسهیل در عبور و مرور و ایمن‌سازی این مسیر پرتردد و مهم در سفرهای درون و برون‌شهری آغاز گردیده است، با همت عالی پرسنل زحمتکش منطقه ۵ شهرداری رشت و بهره‌مندی از پتانسیل‌های موجود اجرا خواهد شد. و امید است با پشتکار و همدلی پیمانکار و کارکنان درگیر و مساعد بودن شرایط جوی تا پایان دی‌ماه این پروژه به بهره‌برداری برسد.

او افزود: در تمامی ملاقات‌های مردمی با ساکنین محلات مسیر جاده لاکان، اجرای این پروژه در خواست اصلی شهروندان بوده است. وی ادامه داد وجود شهرک‌های مسکونی متعدد و مراکز دانشگاهی و همچنین شهرک صنعتی رشت در این مسیر باعث افزایش بار ترافیکی مسیر شده با این وجود جاده قدیمی با عرض کم و پیچ‌های خطرناک فاقد شانه خاکی و همچنین آسفالت نامطلوب جوابگوی این مقدار تردد نمی‌بود و در موارد زیادی شاهد سوانح رانندگی در سنوات گذشته بودیم.

عبدالهی در پایان گفت: لزوم اجرای این پروژه از دغدغه‌های شخصی بنده به عنوان یه شهروند نیز بود که بحمدالله با پیگیری‌های انجام شده توسط آقای دکتر ثابت‌قدم شهردار محترم و محبوب رشت این امر محقق گردید تا پاسخی به مطالبات به حق شهروندان محترم منطقه پنج باشد.

آغاز عملیات تعریض جاده لاکان رشت آغاز عملیات تعریض جاده لاکان رشت آغاز عملیات تعریض جاده لاکان رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz