آشپزخانه دهان باز کرد، دختر ۱۷ ساله کشته شد +تصاویر

رشت رویایی- دختر ۱۷ ساله خوزستانی به علت فروکش کردن کف آشپزخانه یک واحد اقامتی در خیابان نوغان مشهد، جان باخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد اکبری افسر نگهبان سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: ساعت ۱۳:۲۸ بعدازظهر امروز نوزدهم شهریور در پی تماس تلفنی تعدادی از شهروندان مبنی بر سقوط دختر جوانی به داخل چاه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی مشهد بلافاصله نجات گران ایستگاه شماره دوم این سازمان را به محل حادثه در منطقه طبرسی – خیابان نوغان اعزام کرد.

اکبری که خود در محل حادثه حضور داشت و از نزدیک عملیات نجات گران را سرپرستی می‌نمود، در تشریح جزییات این حادثه گفت: نشست کف آشپزخانه در یک واحد مسکونی که با تغییر کاربری به مسافرخانه تبدیل شده، دختر جوانی را در این اقامتگاه به کام خود کشاند.

او توضیح داد: کانون این حادثه، آشپزخانه در طبقه همکف این اقامتگاه دو طبقه به مساحت تقریبی ۳ متر مربع بود، که دختر حدوداً ۱۷ساله‌ای نیز بر اثر فروکش کردن ناگهانی دهانه چاه به داخل گودالی به عمق ۳ متر سقوط کرده بود.

اکبری با بیان اینکه آبگرمکن و برخی از ملزومات موجود در آشپزخانه نیز به درون چاه و بر روی فرد حادثه‌دیده سقوط کرده بود، افزود: آتش‌نشانان بلافاصله به وسیله ابزار و وسایل نجات اقدام به خارج کردن آبگرمکن و دیگر ملزومات سقوط کرده بر روی این خانم جوان نمودند که سرانجام پس از دو ساعت تلاش نفس‌گیر دختر خوزستانی را خارج و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

آشپزخانه دهان باز کرد، دختر ۱۷ ساله کشته شد آشپزخانه دهان باز کرد، دختر ۱۷ ساله کشته شد آشپزخانه دهان باز کرد، دختر ۱۷ ساله کشته شد

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz