آزادی گروگان ۱۰ ساله از چنگ آدم‌ربایان

پلیس ویژه

رشت رویایی- فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از رهایی گروگان ۱۰ ساله در کمتر از ۷۲ ساعت در عملیات پلیس آگاهی و بازگرداندن وی به آغوش خانواده خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ “نصرالله عباسی” در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش یکی از شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیس مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ در یکی از محلات سطح شهر در جلوی مدرسه با زور و تهدید اقدام به سوار کردن یک پسر بچه ۱۰ ساله با لباس فرم مدرسه کرده است.

او ادامه داد: مأموران انتظامی این فرماندهی سریعاً در محل حادثه حاضر و صحنه جرم را مورد بررسی قرار دادند و در نهایت موفق شدند مشخصاتی از خودرو آدم‌ربایان به دست آورند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان افزود: با تلاش مأموران در کمتر از ۷۲ ساعت مخفیگاه آدم‌رباها در یکی از شهرستان‌های جنوبی استان شناسایی شد و کاراگاهان در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه یکی از اعضای این باند را در مخفیگاهش دستگیر و گروگان را آزاد کردند.

عباسی با بیان اینکه مأموران فرد ربوده شده را به همراه متهم به پلیس آگاهی منتقل و پس از بازجویی از متهم مشخص شد انگیزه آدم ربایی اختلافات مالی بوده است، عنوان کرد: فرد ربوده شده به آغوش خانواده بازگشت و تلاش پلیس برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

او در پایان گغت: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان نظم و امنیت عمومی جامعه را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطعی خواهد شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz