[su_frame align=”center”]آدیداس از زباله‌های اقیانوس کتانی ساخت[/su_frame]

رشت رویایی- شرکت آدیداس با همکاری شرکت Parley به‌افتخار روز جهانی اقیانوس‌ها، کتانی جدید خود را با استفاده از پلاستیک‌های جمع‌آوری‌شده از اقیانوس‌ها تولید کرد. این کتانی پیاده‌روی که x Parley نام دارد، از زباله‌های بازیافتی اقیانوس‌ها ساخته شده و با وجود اینکه از مواد غیرمعمول ساخته شده، کفشی راحت با ظاهری زیبا است.

در حال حاضر x Parley به صورت محدود تولید شده و این شرکت می‌گوید که قصد دارد تا با استفاده از زباله‌های اقیانوس‌ها و تبدیل آن به الیاف نخی، محصولات دیگری را نیز تولید کند. تا آن زمان، فقط ۵۰ جفت از این کفش جدید شرکت آدیداس تولید خواهد شد.

شرکت آدیداس سال گذشته نیز از نمونه اولیه یک کفش ورزشی که با فناوری چاپ سه بعدی و با استفاده از زباله‌های بازیافتی اقیانوس‌ها ساخته شده بود، رونمایی کرد. این شرکت برای علاقه‌مندان به دریافت این کفش، مسابقه‌ای را طراحی کرده تا کاربران از طریق آپلود فیلم در اینستاگرام درباره برنامه‌ریزی‌هایشان در مورد جمع‌آوری پلاستیک‌های اقیانوس‌ها صحبت کرده و برنده یک جفت از این کفش ورزشی شوند.

[su_frame align=”center”]آدیداس از زباله‌های اقیانوس کتانی ساخت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آدیداس از زباله‌های اقیانوس کتانی ساخت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آدیداس از زباله‌های اقیانوس کتانی ساخت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آدیداس از زباله‌های اقیانوس کتانی ساخت[/su_frame]