آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان نامجوی رشت

2095-2334

رشت رویایی – یک منزل مسکونی در خیابان نامجوی رشت با شروع آتش از اتاق خواب طعمه حریق شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، در پی اطلاع شهروندان به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی درساعت ۰۲:۲۸ دقیقه صبح امروز ۱۴ دی ماه ۹۵ مبنی بر آتش گرفتن یک باب منزل مسکونی، سریعا ۲۳ آتش نشان به همراه ۸ دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه های ۹-۵-۲ به محل حادثه واقع در خیابان نامجو- خیابان سیادتی اعزام شد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، دود بسیار غلیظی از پنجره های طبقه اول یکباب آپارتمان سه طبقه مشاهده می شد.

وی با بیان اینکه سریعا نسبت به ایمن سازی، قطع سیستم گاز و برق ساختمان اقدام شد افزود: آتش نشانان با تجهیز خود به تجهیزات انفرادی و لوله های نواری به اتاق خواب منزل مسکونی که  کانون اصلی آتش سوزی بوده اعزام و در کمترین زمان ممکن نسبت به اطفای آتش اقدام کردند.

معاونت عملیات با بیان اینکه آتش در همان مکان خاموش و به دیگر نقاط منزل مسکونی سرایت نکرد افزود: با توجه به حضور ۴ نفر از اعضای خانواده در این  آپارتمان، خوشبختانه قبل از رسیدن آتش نشانان به محل، تمامی اعضا توسط پدرخانواده از داخل منزل خارج شده و به محل امن انتقال یافتند.

مومنی با بیان اینکه در این آتش سوزی پدرخانواده از ناحیه صورت دچار سوختگی جزئی شد گفت: علت و میزان خسارت وارده توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

گفتنی است: آتش نشانان پس از تخلیه کامل دود و انجام تمهیدات ایمنی در محل به ایستگاه های مربوطه بازگشتند.

2095-23332095-2333

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz