رشت رویایی- چند باب منزل مسکونی در خیابان شهید بهشتی رشت دچار حریق شدند.

به گزارش ایسنا، معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت، با بیان اینکه آتش در سقف ۳ خانه بهم چسبیده به شدت در حال گسترش بود، گفت: با اعزام ۳ تیم اطفایی به پشت بام‌ها و دو تیم پشتیبان،آتش در کمتر از ۷ دقیقه مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.

شهرام مومنی در خصوص آتش سوزی مهیب چند باب منزل مسکونی در خیابان شهید بهشتی با بیان اینکه، آتش در سقف ۳ خانه بهم چسبیده به شدت در حال گسترش بود، گفت: سریعا با اعزام ۳ تیم اطفایی به پشت بام‌ها و دو تیم پشتیبان توانستیم آتش را در کمتر از ۷ دقیقه مهار و از گسترش آن جلوگیری کنیم‌.

او در ادامه با اشاره به کوچه‌های تنگ و باریک، پارک خودروهای شخصی و همچنین ازدحام شدید جمعیت برای تماشای حادثه، اضافه کرد: متاسفانه آتش سوزی در سقف‌های چوبی بهم چسبیده و بدون دیوار آتش بر، عملیاتی سخت و نفس گیر به همراه خسارات مالی شدید بود.

مومنی با اشاره به شدت ازدحام و دخالت خیل عظیمی از مردم در محل به شهروندان مطرح کرد: در بسیاری از حوادث و آتش‌سوزی‌ها شاهد این مشکل هستیم که از شهروندان خواستاریم با توجه به تخصصی بودن حرفه آتش نشانی و کار تیمی آتش نشانان و همچنین وجود مهارت‌های لازم با توجه به آموزش‌های ممتد و مستمر برای آتش نشانان؛ حتما در زمان بروز حوادث با رعایت و حفظ ایمنی یاری‌گر امدادگران و آتش نشانان شهرشان باشند‌.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت‌ گفت: علت بروز این آتش سوزی در دست بررسی است.