[su_frame align=”center”]2095-2261[/su_frame]

رشت رویایی-  یک خودوری مگان در بلوار شهید مدرس رشت از ناحیه کاپوت به شدت آتش گرفت .

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی رشت ، در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۲۱۰۵ دقیقه روز گذشته، مبنی بر وقوع آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری مگان، بلافاصله ستاد فرماندهی یکدستگاه خودروی اطفائیه بهمراه ۳ آتش نشان از ایستگاه ۳ را به محل حادثه واقع در بلوار شهید مدرس، میدان نیروی دریایی اعزام کرد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یکدستگاه خودروی سواری “مگان” به عللی طعمه آتش شده و به شدت از ناحیه کاپوت خودرو در حال سوختن است.

او در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه مصدومی در بر نداشت گفت: نیروهای عملیاتی بلافاصله با پهن کردن یک رشته لوله آبدهی نسبت به اطفای آتش اقدام کرده و پس از حصول اطمینان از عدم وجود هر گونه خطرات احتمالی همچون ریزش بنزین بر سطح خیابان به آشیانه بازگشتند.

معاونت عملیات سازمان آتش نشانی رشت در پایان به شهروندان بخصوص رانندگان توصیه کرد: حتما یک دستگاه کپسول خاموش کننده از نوع پودری در داخل خودرو داشته باشند و روش صحیح استفاده از آن را فرا بگیرند؛ چرا که بسیاری از آتش سوزی های بزرگ بواسطه وجود کپسول ها آتش نشانی و آگاهی از روش صحیح اطفای آتش در همان لحظات اولیه خاموش خواهند شد.

[su_frame align=”center”]2095-2103[/su_frame] [su_frame align=”center”]2095-2260[/su_frame]