آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت +تصاویر

رشت رویایی- درپی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۰۲:۰۱ دقیقه بامداد امروز مبنی بر بروز آتش‌سوزی یک ساختمان ویلایی، مرکز ستاد فرماندهی و کنترل سازمان آتش‌نشانی به‌واسطه خیل عظیم تماس‌های شهروندان ۱۵ دستگاه خودروی اطفایی و نجات به‌همراه ۵۰ تن آتش‌نشان از ایستگاه‌های ۱، ۲، ۳، ۴، ۹، ۱۱ را به محل حادثه واقع در بلوار شهید حبیب‌زاده – نبش کوچه فرجاد اعزام کرد.

آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت

شهرام مؤمنی معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن یک ساختمان ویلایی (که به عنوان انبار و عرضه کفش مورد بهره‌برداری قرار می‌گرفت) مشاهده می‌شد که به شدت دچار آتش‌سوزی شده و شعله‌های آتش ارتفاع بیش از ۲ متر را پوشش می‌داد.

او ادامه داد: سریعاً آتش‌نشانان حاضر در محل به سه گروه اطفایی تقسیم شده و از سه طرف به مهار و اطفای شعله‌های سرکش و چندین متری آتش پرداختند.

معاونت عملیات با بیان اینکه ارتفاع شدید شعله‌های آتش از دو طرف آپارتمان‌های مسکونی را محاصره کرده بود افزود: خوشبختانه آتش‌نشانان توانستند در یک عملیات نفس‌گیر از سرایت حتمی آتش به سقف چندین آپارتمان جلوگیری کرده و آتش را مهار کنند.

آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت

مؤمنی علت آتش سوزی و میزان خسارات وارده را در دست بررسی خواند و گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید و آتش نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محل حادثه به آشیانه بازگشتند.

گفتنی است در ساعت ۰۱: ۲۶ دقیقه بامداد امروز آتش‌سوزی یک انبار ضایعات با وسعتی در حدود ۱۰۰۰ متر مربع واقع در جاده جیرده – بعد از تالار شاندیز به مرکز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی گزارش داده شد که در این عملیات ۱۲ تن آتش‌نشان به همراه چهار دستگاه خودروی اطفایی از ایستگاه‌های ۹ و ۵ در یک عملیات ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه‌ای توانستند نسبت به مهار و اطفای کامل آتش اقدام نمایند.

آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ویلایی در رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz