رشت رویایی- آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در بلوار شهید مطهری رشت با اقدام سریع آتش نشانان مهار شد.

در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۱۳:۵۸ دقیقه روز یکشنبه مبنی بر وقوع آتش‌سوزی منزل مسکونی، ستاد فرماندهی این سازمان ۵ افسر ارشد و ۶ دستگاه خودروی اطفائیه به همراه ۱۵ آتش نشان از ایستگاه‌های ۷، ۲ و ۳ آتش‌نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار شهید مطهری-کوچه شهید عالمی- تمدن ۴ اعزام کرد.

شهرام مؤمنی معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی در این باره گفت: اولین ماشین آتش‌نشانی در کمتر از ۳ دقیقه به محل حادثه رسید و آتش در سربندی یک منزل مسکونی مشاهده می‌شد.

مؤمنی در ادامه افزود: با توجه به احتمال گسترش آتش‌سوزی به منازل همجوار بلافاصله با ارائه گزارش به ستاد فرماندهی درخواست نیروهای بیشتر از ایستگاه‌های همجوار صورت گرفت و آتش‌نشانان سریعاً از دو سمت نسبت به مهار و اطفای آتش اقدام نمودند و با یک اقدام نفس‌گیر از گسترش آتش به منازل مسکونی همجوار جلوگیری به عمل آمد.
مؤمنی در پایان علت بروز این آتش‌سوزی را اتصالی در سیستم سیم‌کشی برق از ناحیه پشت‌بام اعلام نمود.

[su_frame align=”center”]آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید مطهری[/su_frame]

[su_frame align=”center”]آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید مطهری[/su_frame] [su_frame align=”center”]آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید مطهری[/su_frame] [su_frame align=”center”]آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید مطهری[/su_frame] [su_frame align=”center”]آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید مطهری[/su_frame]