[su_frame align=”center”]آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید بهشتی رشت - تیر 95[/su_frame]

رشت رویایی- شب گذشته لحظاتی پس از آتش‌سوزی بیمارستان رازی آتش‌نشانان ۷ ایستگاه آتش‌نشانی به مهار آتش‌سوزی یک منزل مسکونی ویلایی شتافتند.

در پی تماس خیل عظیمی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۲۱: ۴۱ دقیقه شب گذشته مبنی بر بروز آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان ۴۱ تن آتش‌نشان به همراه ۱۰ خودروی اطفایی از ایستگاه‌های ۱ و ۲ و ۳ و ۵ و ۶ و ۹ و ۱۱ را به محل حادثه واقع بلوار شهید بهشتی، نرسیده به جماران (مسیر میدان مصلی به سمت میدان گاز) اعزام کرد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی گفت: به محض رسیدن آتش‌نشانان یک منزل ویلایی که کاملاً از ناحیه سقف دچار آتش‌سوزی شده و از سه طرف احتمال سرایت به منازل و اماکن تجاری را داشت مشاهده شد.

او با بیان اینکه سریعاً آتش‌نشانان به سه تیم اطفایی تقسیم شدند افزود: تیمی از آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه به همراه تیم‌های اطفایی به مهار آتش‌سوزی پرداخته و از سرایت حتمی آتش به ساختمان‌های هم‌جوار جلوگیری کردند.

مؤمنی علت آتش‌سوزی را در دست بررسی خواند و ادامه داد: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید و میزان خسارات وارده توسط کارشناسان در دست بررسی است.

[su_frame align=”center”]آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید بهشتی رشت - تیر 95[/su_frame] [su_frame align=”center”]آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید بهشتی رشت - تیر 95[/su_frame]