آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت +تصاویر

آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت

رشت رویایی- در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۱۴:۰۱ دقیقه ظهر روز گذشته مبنی بر آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی، مرکز ستاد فرماندهی و کنترل سازمان آتش‌نشانی ۸ دستگاه خودروی اطفایی بهمراه ۲۰ تن از آتش نشانان و افسران ارشد سازمان از ایستگاه های ۳، ۴، ۶ و ۱۲ را به محل حادثه واقع در بلوار امام رضا (ع)، کوچه فکوری اعزام کرد.

شهرام مومنی، معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی در این باره گفت: بواسطه آتش گرفتن یک منزل مسکونی ویلایی و سرایت احتمالی آتش از دو طرف به منازل مسکونی همجوار، سریعا آتش نشانان به سه گروه تقسیم شده و نسبت به مهار و اطفای آتش اقدام کردند.

مومنی در ادامه به تنگ و باریک بودن کوچه های منتهی به محل آتش سوزی اشاره داشت و افزود: یکی از دغدغه ها و موانع پیش روی جهت اعزام خودروهای اطفایی به محل حادثه در روز گذشته پارک خودروهای شخصی در کوچه ها تنگ و باریک و طویل منتهی به محل آتش سوزی بود که آتش نشانان به واسطه پرتاب چندین لوله آبرسان توانستند نسبت به امداد رسانی اقدام کنند.

مومنی علت آتش سوزی را در دست بررسی خواند و افزود: متاسفانه با توجه به خسارات وارده منزل فوق فاقد بیمه آتش سوزی بوده است.

در این عملیات نفس گیر آتش نشانان توانستند آتش را در همان یک منزل مسکونی مهار کرده و از سرایت آن به منازل مسکونی همجوار جلوگیری بعمل آورند.

آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت آتش‌سوزی منزل مسکونی در بلوار امام رضا رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz