آتش‌سوزی طلافروشی در بازار زرگران رشت +عکس

آتش‌سوزی طلافروشی در بازار زرگران رشت

رشت رویایی- صبح امروز دو آتش‌سوزی به مرکز ۱۲۵ اعلام شد که با تلاش آتش نشانان رشت مهار شد.

آتش‌سوزی در یک مغازه زرگری در ساعت ۱۰:۱۲ دقیقه صبح امروز به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی گزارش داده شد که بلافاصله ۲۰ خودروی اطفایی از ۸ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه ۵۷ تن آتش‌نشان به محل حادثه واقع در خیابان شریعتی- بازار جامع زرگران اعزام شدند.

شهرام مؤمنی معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی در این باره گفت: در حین اعزام به محل حادثه دود از سقف مغازه زرگری مشاهده می‌شد که آتش‌نشانان از دو سمت با پهن کردن لوله‌های آبدهی نسبت به مهار آتش اقدام نمودند.

او در ادامه افزود: خوشبختانه با توجه به تنگ و باریک بودن مسیر منتهی به محل آتش‌سوزی آتش‌نشانان توانستند آتش را سریعاً مهار کنند.

معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: نهایتاً این آتش‌سوزی موجبات آسیب دیدن دو مغازه به هم متصل را فراهم نمود که علت حادثه پس از بررسی‌های به عمل آمده؛ جوشکاری و ریختن اخگرهای حاصله بر روی اجسام قابل اشتعال اعلام شد.

همین گزارش حاکی است: در حین اطفای آتش‌سوزی بازار، یک مورد آتش‌سوزی منزل مسکونی در ساعت ۱۰:۳۲ دقیقه واقع در استادسرای رشت به مرکز ۱۲۵ اعلام شد که سریعاً ۱۲ دستگاه خودروی اطفایی به همراه ۳۰ تن آتش‌نشان از ۵ ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

مؤمنی علت آتش‌سوزی منزل مسکونی در استادسرا را اتصالی در سیستم سیم‌کشی برق اعلام داشت و افزود: خوشبختانه آتش‌سوزی با توجه به اینکه از دو طرف احتمال سرایت به منازل مسکونی هم‌جوار را داشته، به جایی سرایت نکرد و در همان مکان خاموش شد.

آتش‌سوزی طلافروشی در بازار زرگران رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz