آتش‌سوزی سه منزل مسکونی در سه‌راه معلولین رشت +تصاویر

آتش‌سوزی سه منزل مسکونی در سه‌راه معلولین رشت

رشت رویایی- آتش‌سوزی مهیب ۳ منزل مسکونی در منطقه سه راه معلولین رشت، ۴۸ تن نیروی آتش‌نشان و افسران ارشد سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر را به محل حادثه کشاند.

شهرام مومنی، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت در حاشیه مهار آتش‌سوزی مذکور اظهار کرد: این آتش‌سوزی در ساعت ۱۱: ۳۱ به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله آتش‌نشانان ۵ ایستگاه به وسیله ۱۵ دستگاه خودروی اطفاییه به محل آتش‌سوزی واقع در سه راه معلولین کوچه رهبر اعزام شدند و ظرف مدت کمتر از ۴ دقیقه به محل حریق رسیدند.

شهرام مومنی با بیان کلیه افسران ارشد سازمان آتش‌نشانی برای کنترل ابعاد این آتش‌سوزی در محل حضور داشتند افزود: با توجه به یکپارچگی، متصل بودن منازل مسکونی و عدم وجود دیوار آتش بر، آتش قبل از رسیدن آتش‌نشانان در سربندی سه خانه گسترش یافته بود و در حال پیشروی به سایر خانه‌های هم‌جوار بود که آتش‌نشانان به محض رسیدن از چهار جهت به حریق حمله کردند و در نهایت پس از محاصره آتش، حریق را در همان سه خانه مهار و اطفا نمودند.

مومنی خاطرنشان کرد متاسفانه در جریان کنترل، مهار و اطفای این آتش‌سوزی ساکنین محترم منطقه همکاری خوبی با آتش‌نشانان نداشتند و با تجمع بیش از حد برای تماشای کار آتش‌نشانان در کارمان اخلال ایجاد کردند وی کوچه‌های تنگ و باریک و پارک خودروی شخصی در طرفین کوچه‌ها را نیز از دیگر عوامل در جریان اطفای این آتش‌سوزی اعلام کرد.

مومنی ادامه داد یکی از آتش‌نشانان در حین اطفای حریق از ناحیه آرنج مصدوم شد و برای مداوا به وسیله مأمورین اورژانس حاضر در محل به مراکز درمانی منتقل گردید.

او در خاتمه به شهروندان توصیه کرد در هنگام بروز حوادث و آتش‌سوزی‌ها پس از اطلاع و حضور آتش‌نشانان و نیروهای امدادی در صحنه، به این عزیزان اعتماد کنند و اطمینان داشته باشند که آتش‌نشانان با تمام وجود برای ارائه خدمات‌رسانی مناسب تلاش خواهند کرد.

آتش‌سوزی سه منزل مسکونی در سه‌راه معلولین رشت آتش‌سوزی سه منزل مسکونی در سه‌راه معلولین رشت آتش‌سوزی سه منزل مسکونی در سه‌راه معلولین رشت آتش‌سوزی سه منزل مسکونی در سه‌راه معلولین رشت آتش‌سوزی سه منزل مسکونی در سه‌راه معلولین رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz