آتش‌سوزی در یکی از سوپرمارکت‌های رشت +تصاویر

رشت رویایی- روز گذشته یکی از سوپرمارکت‌های رشت دچار حریق شد.

آتش‌سوزی در یکی از سوپرمارکت‌های رشت

وقوع این حادثه ساعت ۱۵:۰۲ عصر روز گذشته به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد و ستاد فرماندهی آتش‌نشانی با دریافت خبر این حادثه بی‌درنگ ۴ دستگاه خودرو به همراه ۱۴ آتش‌نشانان از ایستگاه‌های ۱۱ و ۲ را به محل حادثه واقع در بلوار لاکان، روبروی دانشگاه آزاد اعزام کرد.

احمد احمدنیا مسوول ایستگاه ۱۱ آتش‌نشانی که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: به محض رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه دود و شعله از سقف یک مغازه سوپرمارکت خارج می‌شد که آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق از کنتور مغازه، با استفاده از تجهیزات آتش‌نشانی و با به‌کارگیری یک رشته لوله آبدهی، شعله‌های آتش را مهار و از سرایت آن به مغازه و منزل مجاور جلوگیری کردند.

او با بیان اینکه شعله‌های آتش در کمتر از چند دقیقه مهار شد افزود: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید و آتش‌نشانان با استفاده از دستگاه‌های تخلیه دود نسبت به خارج کردن دود اقدام نمودند.

او در پایان افزود: علت آتش‌سوزی اتصالی در سیستم سیم‌کشی برق از ناحیه کنتور بوده که تخمین خسارت وارده بر عهده کارشناسان مربوطه می‌باشد.

آتش‌سوزی در یکی از سوپرمارکت‌های رشت آتش‌سوزی در یکی از سوپرمارکت‌های رشت آتش‌سوزی در یکی از سوپرمارکت‌های رشت آتش‌سوزی در یکی از سوپرمارکت‌های رشت آتش‌سوزی در یکی از سوپرمارکت‌های رشت آتش‌سوزی در یکی از سوپرمارکت‌های رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz