آتش‌سوزی در پشت‌بام یک خانه در علی‌آباد+تصاویر

آتش‌سوزی در پشت‌بام یک خانه در علی‌آباد

رشت رویایی- یک منزل مسکونی در علی‌آباد رشت عصر روز گذشته طعمه حریق شد.

به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت، عصر روز ۲۳ اردیبهشت ۹۵، گزارش آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی واقع در خیابان معلم، علی آباد از طریق شهروندان به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اعلام شد.

تیم‌های آتش‌نشانان مشتمل بر نه دستگاه خودروی اطفایی و نجات به همراه ۲۲ تن آتش‌نشان از ۴ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام و به اطفای حریق پرداختند.

شهرام مؤمنی معاون عملیات آتش‌نشانی رشت در شرح این عملیات گفت: با توجه به وجود سقف چوبی، آتش به سرعت به دیواره‌ها و سقف‌های دیگر اتاق‌های منزل کشیده می‌شد و علاوه برآن با توجه به بافت قدیم شهری و باریک بودن معابر، بالاجبار گروهی از آتش‌نشانان با خودروهای سبک به محل حادثه اعزام شدند.

مؤمنی ادامه داد: تعداد ۲۲ تن نیرو، از ایستگاه‌های یک، چهار، پنج، نه با نه خودرو عملیاتی، به محل حادثه طی سه نوبت اعزام و به‌وسیله آب، اقدام به اطفای این آتش‌سوزی کردند.

معاون عملیات آتش‌نشانی رشت خاطر نشان کرد: این عملیات اطفایی بیش از یک ساعت به طول انجامید که خوشبختانه با اقدام به موقع و مدیریت صحیح مانع از گسترش آتش به دیگر منازل اطراف شدیم.

آتش‌سوزی در پشت‌بام یک خانه در علی‌آباد آتش‌سوزی در پشت‌بام یک خانه در علی‌آباد آتش‌سوزی در پشت‌بام یک خانه در علی‌آباد آتش‌سوزی در پشت‌بام یک خانه در علی‌آباد آتش‌سوزی در پشت‌بام یک خانه در علی‌آباد

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz