رشت رویایی- واحد پساب پالایشگاه ششم فازهای ١۵ و ١۶ پارس جنوبی ساعتی پیش دچار آتش‌سوزی شد ولی خبرهای رسیده حاکی از آن است که پالایشگاه این فازها در مدار تولید است.

به گزارش ایسنا، به دنبال حادثه آتش سوزی که عصر امروز (سه شنبه، ٩ شهریورماه) در واحد پساب پالایشگاه ششم فازهای ١۵ و ١۶ پارس جنوبی رخ داد، ستاد بحران منطقه ویژه پارس به ریاست مهدی یوسفی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تشکیل جلسه داد.

براساس این گزارش، در نخستین ساعات آتش سوزی، نیروهای امداد و نجات و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که با تلاش نیروهای آتش نشانی، اطفای حریق آغاز شده و حادثه تحت کنترل نیروهای اعزامی است.

آتش سوزی فازهای مذکور خطری برای تاسیسات استراتژیک فازها و پالایشگاه‌های یاد شده ایجاد نکرده و روند عادی فعالیت در پالایشگاه یادشده در حال انجام است.

براساس گزارش سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، تاکنون فعالیتهای پالایشگاه فازهای ١۵ و ١۶ از مدار خارج نشده است، ضمن این که این حادثه آسیب جانی و صدماتی نداشته است.

آتش‌سوزی در فازهای ۱۵ و ١۶ پارس جنوبی - شهریور 1395

آتش‌سوزی در فازهای ۱۵ و ١۶ پارس جنوبی - شهریور 1395 آتش‌سوزی در فازهای ۱۵ و ١۶ پارس جنوبی - شهریور 1395 آتش‌سوزی در فازهای ۱۵ و ١۶ پارس جنوبی - شهریور 1395 آتش‌سوزی در فازهای ۱۵ و ١۶ پارس جنوبی - شهریور 1395 آتش‌سوزی در فازهای ۱۵ و ١۶ پارس جنوبی - شهریور 1395 آتش‌سوزی در فازهای ۱۵ و ١۶ پارس جنوبی - شهریور 1395 آتش‌سوزی در فازهای ۱۵ و ١۶ پارس جنوبی - شهریور 1395