آتش‌سوزی در بلوار لاکان رشت مهار شد

آتش‌سوزی در بلوار لاکان رشت - خرداد 1395

رشت رویایی- آتش‌سوزی یک‌باب منزل مسکونی در بلوار لاکان رشت با اقدام سریع آتش‌نشانان مهار شد.

سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت، درپی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه عصر روز گذشته مبنی بر آتش‌سوزی یکباب منزل مسکونی‌، بی‌درنگ ۶ دستگاه خودروی اطفایی و نجات بهمراه ۲۴ تن آتش‌نشان از ایستگاه‌های ۲و۵و۱۱ به محل حادثه واقع در بلوار لاکان، سیم‌بر اعزام شدند.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه یکباب منزل مسکونی که کاملا طعمه شعله های آتش بود مشاهده می شد که بواسطه متصل بودن پشت بام به یکباب منزل مسکونی ویلایی، بی درنگ آتش نشانان از گسترش آتش جلوگیری کرده و نسبت به مهار و اطفای آتش اقدام نمودند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان قبل از عملیات نسبت به قطع جریان برق و گاز اقدام کردند افزود: پس از بررسی های به عمل آمده توسط کارشناسان علت حادثه اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه جعبه تقسیم در مجاورت اجسام قابل اشتعال دپوی کاغذ و کارتن بوده است.

گفتنی است: خوشبختانه در این آتش‌سوزی با توجه به خسارات مالی به هیچ کس آسیب جانی نرسید و در پی عملیات سریع و پیشگیرانه آتش نشانان از سرایت آتش به منزل مسکونی همجوار پیشگیری به عمل آمد.

آتش‌سوزی در بلوار لاکان رشت - خرداد 1395 آتش‌سوزی در بلوار لاکان رشت - خرداد 1395 آتش‌سوزی در بلوار لاکان رشت - خرداد 1395 آتش‌سوزی در بلوار لاکان رشت - خرداد 1395

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz