محبوس شدن ۷ نفر در پی آتش‌سوزی خودروی سواری در رشت +تصاویر

[su_frame align=”center”]محبوس شدن 7 نفر در پی آتش‌سوزی خودروی سواری در رشت[/su_frame]

رشت رویایی- گزارش آتش گرفتن یک خودروی سواری در ساعت ۰۵:۲۶ دقیقه صبح امروز ۲۴ مهر ۹۵ به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد که بلافاصله ۱۰ دستگاه خودروی اطفایی به همراه ۲۶ آتش‌نشان از ایستگاه‌های ۱۲-۹-۴-۱ به محل حادثه واقع در میدان قلی پور، کوی حسینی اعزام شدند.

بهمن اکبرزاده مسوول ایستگاه ۴ آتش‌نشانی که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد، یک خودروی سواری در پارکینگ یک ساختمان ۳ طبقه طعمه آتش شده و دود ناشی از آن تمامی طبقات ساختمان را فرا گرفته است.

او در ادامه افزود: به‌واسطه محبوس شدن احتمالی افراد در تل آتش، آتش‌نشانان پس از قطع سیستم گاز و برق ساختمان سریعاً به دو گروه امداد و نجات و اطفای آتش تقسیم شدند.

این مسوول آتش‌نشانی با بیان اینکه سریعاً نسبت به اطفای آتش اقدام شد افزود: خوشبختانه تیم نجات آتش‌نشانان توانستند ۷ تن از ساکنین که در طبقات دوم و سوم آپارتمان محبوس بودند را به سلامت به مکان امن انتقال دهند.

[su_frame align=”center”]محبوس شدن 7 نفر در پی آتش‌سوزی خودروی سواری در رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]محبوس شدن 7 نفر در پی آتش‌سوزی خودروی سواری در رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]محبوس شدن 7 نفر در پی آتش‌سوزی خودروی سواری در رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]محبوس شدن 7 نفر در پی آتش‌سوزی خودروی سواری در رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]محبوس شدن 7 نفر در پی آتش‌سوزی خودروی سواری در رشت[/su_frame]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *