آتش‌سوزی خودروی سمند در رشت +تصاویر

رشت رویایی- گزارش آتش گرفتن خودروی سمند در ساعت ۱۵:۰۸ دقیقه امروز ۲۱ شهریور ۹۵ به مرکز ۱۲۵ آتش‌نشانی اعلام شد که ۶ تن آتش‌نشان سریعاً به همراه دو خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بلوار امام علی (ع) اعزام شدند.

[su_frame align=”center”]آتش‌سوزی خودروی سمند در رشت[/su_frame]

محمدعلی صولتی مسوول ایستگاه ۶ آتش‌نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن، آتش‌نشانان به‌واسطه شعله‌وری شدید خودروی سواری سمند سریعاً نسبت به ایمن‌سازی محل حادثه و اطفای کامل آتش اقدام نمودند.

او در ادامه علت آتش‌سوزی خودرو را شارژ غیرمجاز گاز LPG اعلام داشت و افزود: شارژ غیرمجاز در مکانی غیراصولی، موجبات آتش گرفتن خودرو و سوختگی ۶ درصدی راننده از ناحیه دست، پا و صورت را فراهم نمود.

این گزارش حاکی است مصدوم که مردی ۳۸ ساله بود توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافت که خوشبختانه در وضعیت سلامت خوبی به سر می‌برد.

[su_frame align=”center”]آتش‌سوزی خودروی سمند در رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آتش‌سوزی خودروی سمند در رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آتش‌سوزی خودروی سمند در رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آتش‌سوزی خودروی سمند در رشت[/su_frame]

[su_frame align=”center”]آتش‌سوزی خودروی سمند در رشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]آتش‌سوزی خودروی سمند در رشت[/su_frame]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *